TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist
MOTO

Důležité upozornění:!!!! U sezón 4,6,7 VOY a části 1.a 2.ENT nejsou k dispozici CZ Titulky nebo některé odkazy nejsou plně funkční proto prosím o strpení( mužete také zkusit v linku změnit poslední tří písmena buď za cz.sub nebo za cz.srt občas to pomůže!! prosím neužívejte připravený link na ně !! Zde v této sekci najdete všechno okolo SERÁLŮ v Star Treku.
Najdete tu jak oficiální seriály jako DS9,VOY,TOS, TAS, TNG, ENT.. tak i neoficiální..v této sekci jsou i použité externí linky(titulky.trekdnes.cz)a zdroje(www.kontinuum.cz),na soubory které nejsou mým dílem Petr Použijte link na menu SERIÁLY


Za posledních třicet dnů nebyla přidáná žádná epizoda

Napsal: 06.05.2007, 11:48
Posláno dne: admin

Opět jsem vám přidal novu funkci a to,že v profilu postavy se vám zobrazí seznam epizod kde hrál..
Napsal: 05.05.2007, 14:53
Posláno dne: admin

Po delší odmlce, po dokončení přidávání všech dílů oficiálních seriálů, budou nyní doplňované informace v již přidaných dílech a to v této serii to budou seznamy hlavních hercu a jejich představitelů a spolu s opravou odkazů na titulky k jednotlivým dílům..
Napsal: 28.04.2007, 17:08
Posláno dne: admin

Ve snaze vám dát co nejvíce informací jsem si nevšiml jemných detajlů v titulcích a díky tomu některé odkazy nikam neodkazují proto jsem provizorně dal na tuto skutečnost varování.. Jelikož se blíží dokončení všech dílu všech oficiálních seriálů opravy titulků budou postuně prováděné při opětvoném přidávání informací o jednotlivých dílech snad budete mít tu trpělivost
Napsal: 18.04.2007, 22:09
Posláno dne: admin

Bylo přidáno už 510 dílů seriálů..
Napsal: 25.03.2007, 15:17
Posláno dne: admin

po delší době jsem konečně dokončil 3.sezónu DS9 a celkový počet dílů dosáhl čísla 360 snad potěší..
Napsal: 23.03.2007, 21:09
Posláno dne: admin

tak jsem vám zprovoznil i tuto sekci novinek.. Nyní je v databázi je celkem 340 dílů seriál

1Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager a Star Trek: Enterprise jsou registrované známky společnosti Paramount Pictures a Viacom Inc. Všechny originální zvukové nahrávky a obrázky jsou majetkem Paramount Pictures; jsou chráněny licenčními právy a nesmějí být využívány ke komerčním účelům. Tyto stránky nejsou oficiálními stránkami společnosti Paramount Pictures. Zároven všechny inforamace na těchto stránkách uváděné jsou informace čerpané a převzaté z více jak 15000 wobových serverů proto není možné uvádět zdroje . proto bezte tyto stránky jako jakési skladiště převzatých informacích z jichých stránek připadně se omlouvám autorům za opomenutí jejich uvedení předem se omlouvám všem..