TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist
MOTO

Důležité upozornění:!!!! U sezón 4,6,7 VOY a části 1.a 2.ENT nejsou k dispozici CZ Titulky nebo některé odkazy nejsou plně funkční proto prosím o strpení( mužete také zkusit v linku změnit poslední tří písmena buď za cz.sub nebo za cz.srt občas to pomůže!! prosím neužívejte připravený link na ně !! Zde v této sekci najdete všechno okolo SERÁLŮ v Star Treku.
Najdete tu jak oficiální seriály jako DS9,VOY,TOS, TAS, TNG, ENT.. tak i neoficiální..v této sekci jsou i použité externí linky(titulky.trekdnes.cz)a zdroje(www.kontinuum.cz),na soubory které nejsou mým dílem Petr Použijte link na menu SERIÁLY


Za posledních třicet dnů nebyla přidáná žádná epizoda
Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager a Star Trek: Enterprise jsou registrované známky společnosti Paramount Pictures a Viacom Inc. Všechny originální zvukové nahrávky a obrázky jsou majetkem Paramount Pictures; jsou chráněny licenčními právy a nesmějí být využívány ke komerčním účelům. Tyto stránky nejsou oficiálními stránkami společnosti Paramount Pictures. Zároven všechny inforamace na těchto stránkách uváděné jsou informace čerpané a převzaté z více jak 15000 wobových serverů proto není možné uvádět zdroje . proto bezte tyto stránky jako jakési skladiště převzatých informacích z jichých stránek připadně se omlouvám autorům za opomenutí jejich uvedení předem se omlouvám všem..