TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist
MOTO

Zde v této sekci najdete všechno okolo LODÍ v Star Treku.
Tato sekce stránek je rozdělená na dvě části.
UFP a ostatní DRUHY. Každá z částí je rozdělená na menší podsekce .U lodí UFP je o dále rozděleno podle registru ve kterém daná loď je vedená (jsou to písmena před a za názvem lodi).
Menší vysvětlení k názvům některých lodí! Číslovky uvedené mezi názvem lodi a registračním číslem jsou jenom informativní o tom kolikázá je to lod se stejným názvem lodi.
Proto se sice tady uvádějí,ale nemají tam být. Musel jsem to takto vyřešit z technického hlediska,aby jsem vyřešil problém duplicitních jmen lodí a nemožnost tím správného převodu na aktivní odkazy
např. U.S.S. Enterprise NCC - 1701 a U.S.S. Enterprise NCC - 1701-A by převedl jenom jako odkaz na loď U.S.S. Enterprise NCC - 1701 nikoli na dva různé odkazy, proto jsou uváděná pořadová čísla od 1-po třeba 6. Proto se omlouvám za tyto čísla v názvu lodi uváděné navíc!!
U lodí DRUHŮ. Jsem to rozdělil jenom podle jednotlivých DRUHŮ,protože těchto lodí je daleko méně než lodí UFP.

Za posledních deset dnů nebyla žádná loď přidána

Za posledních deset dnů nebyla žádná loď RAS přidána
Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager a Star Trek: Enterprise jsou registrované známky společnosti Paramount Pictures a Viacom Inc. Všechny originální zvukové nahrávky a obrázky jsou majetkem Paramount Pictures; jsou chráněny licenčními právy a nesmějí být využívány ke komerčním účelům. Tyto stránky nejsou oficiálními stránkami společnosti Paramount Pictures. Zároven všechny inforamace na těchto stránkách uváděné jsou informace čerpané a převzaté z více jak 15000 wobových serverů proto není možné uvádět zdroje . proto bezte tyto stránky jako jakési skladiště převzatých informacích z jichých stránek připadně se omlouvám autorům za opomenutí jejich uvedení předem se omlouvám všem..